Codzienne rano wstawaj z uśmiechem na twarzy, dziękuj za nowy, piękny dzień i życie, które masz. Wstań 10-15 minut wcześniej niż zawsze, pr...

0 Komentarzy
Codzienne rano wstawaj z uśmiechem na twarzy, dziękuj za nowy, piękny dzień i życie, które masz. Wstań 10-15 minut wcześniej niż zawsze, przeciągnij się, zrób kilka ćwiczeń. Najlepiej na czczo wypij pełnowartościowy koktajl  warzywno-owocowy lub wodę z sokiem z cytryny i imbirem i zjedz zdrowe śniadanie.

Wprowadzaj te małe, drobne zmiany każdego dnia, a zobaczysz, że wkrótce zmieni się Twoje podejście do porannego wstawania. W końcu i tak trzeba wstać, więc zrób to w taki sposób aby je sobie umilić. Stwórz własną rutynę, która będzie dodawała Ci energii  bo to z jakim nastawieniem wstajesz rano będzie miało ogromny wpływ na resztę Twojego dnia. Postaraj się więc aby wszystko robić z uśmiechem i pozytywną energią.

Miłego i pięknego dnia! :)

PS. Poniżej zdjęcie składników na jeden z moich ulubionych koktajli: imbir, banan, grapefruit, ogórek zielony, seler naciowy, kilka jagód goji, nasiona chia – totalna bomba witaminowa - zdrowo i pysznie!

Podobne wpisy

Brak komentarzy: