Lubisz wyzwania? Bo ja bardzo :) Stawianie sobie postanowień jest świetnym sposobem na sprawdzenie siebie i kształtowanie swojego charak...

14 Komentarzy
Lubisz wyzwania? Bo ja bardzo :)

Stawianie sobie postanowień jest świetnym sposobem na sprawdzenie siebie i kształtowanie swojego charakteru. Na początek nie musi to być nic trudnego, ważne aby wykształcić w sobie systematyczność i zbudować w sobie wiarę, że "dam radę".

Później, pozostaje już tylko podnosić coraz to wyżej poprzeczkę, aby stale wychodzić poza swoją strefę komfortu i się rozwijać. Zaczynaj od małych kroków, aby się nie zniechęcić.

Znacie Macka Newtona? To człowiek, który ma ponad 60 lat a energii więcej niż niejeden 20-latek, do tego niesamowicie inspiruje samodyscypliną i swoimi sukcesami sportowymi a przy tym ogromną pokorą. Dla zainteresowanych polecam zapoznać się z jego biografią.

Na czym polega wyzwanie?

Codziennie rano przez 30 dni zrób siedmiominutowy trening, który znajdziesz tutaj:Kiedy start?

Dzisiaj, bez względu na to którego dnia przeczytasz ten post, po prostu podejmij decyzję i zacznij działać.

Sprawdź siebie i swoją silną wolę, do wygrania dużo - do stracenia nic :)

To jak? wchodzisz w to ze mną? jeśli tak, koniecznie daj znać w komentarzu abyśmy mogli się wzajemnie wspierać i motywować :)


Podobne wpisy

14 komentarzy:

 1. Świetny pomysł z tym wyzwaniem - trzymam kciuki za wytrwałość i życzę powodzenia :) Ja zamierzam powrócić do 8-minutówek pana w spandexach ;) Tak samo dobre aby wyrobić w sobie nawyk regularnych treningów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co tu zrobić co zrobić...nic chyba trzeba podjąć wyzwanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne to wyzwanie. Wzięłabym się za nie, gdyby nie to, że robię już dwa inne, które musiałam jakoś wczepić w mój plan treningowy. Będę jednak polecać innym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, zapraszam do wyzwania w późniejszym czasie :))

   Usuń
 4. Bardzo fajne wyzwanie :) wiele razy podejmowałam jakieś, ale ostatecznie stwierdziłam, że to nie do końca dla mnie, ale ogólnie popieram bardzo tę ideę i trzymam kciuki za wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję,ja też nie każde wyzwanie kończę.. ale zawsze czegoś się uczę na swój temat i pomaga mi to w realizacji kolejnych celów :)

   Usuń
 5. Miej litość, dziś przebiegłam 10 km i nie mam już na nic sił :). Bardzo fajne wyzwanie i do tego bardzo proste ćwiczenia, kto wie może przez tydzień wypróbuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo Ty! Jasne, wpadaj za jakiś czas a nóż Ci się spodoba :))

   Usuń
 6. No zachęcające, ale nie wiem czy dam radę nawet te 7 minut przy moim małym szkrabie :P

  OdpowiedzUsuń
 7. podejmuję wyzwanie :D

  #Dominik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, Dominik! będę czekać na feedback :)

   Usuń