(...) Skoncentruj się na tym co jest dla Ciebie ważne. Pracuj uczciwie. Myśl pozytywnie. Ciesz się tym, co masz. Bądź życzliwy. ...

0 Komentarzy
(...)
Skoncentruj się na tym co jest dla Ciebie ważne.
Pracuj uczciwie.
Myśl pozytywnie.
Ciesz się tym, co masz.
Bądź życzliwy.
Uśmiechaj się.
Kochaj."Planeta dobrych myśli" Beaty Pawlikowskiej to jedna z tych książek, którą bierzesz prosto z półki, wertujesz i losowo znajdujesz cytat na dzień dobry, który pomaga z uśmiechem rozpocząć dzień. 

Jeśli szukacie inspiracji i motywacji jak zmienić swoje myślenie na bardziej optymistyczne to myślę, że warto zacząć od tej pozycji. Wydanie jest kolorowe, wersja prawie kieszonkowa, dużo obrazków wywołujących uśmiech na twarzy i trochę miejsca na swoje przemyślenia. 

Autorka pokazuje nie tylko to co jest ważne ale zwraca uwagę też na to co jest zbędne i jak przekornie można spojrzeć na wiele problemów z innej strony. 

Ogromną wartością tej książki jest to, że mimo iż przekaz jest bardzo prosty - bez zbędnej ilości słów i ozdobników - to trafia w samo sedno.

Oprócz tego, że ta pozycja jest naprawdę pozytywna (w końcu napisana przez jedną z najbardziej pozytywnych i optymistycznych osób) to dla mnie ważna jest z jeszcze jednego powodu, dostałam ją kilka lat temu w prezencie, ze specjalnie zaznaczonym fragmentem, który sobie odświeżam od czasu do czasu :)

Dajcie znać czy czytaliście i polecacie jeszcze jakieś książki Beaty Pawlikowskiej. Podobne wpisy

Brak komentarzy: