Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić wyzwaniem, które współprowadzę z fanami zdrowego odżywiania i stylu życia, a mianowicie Schud...

0 Komentarzy


Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić wyzwaniem, które współprowadzę z fanami zdrowego odżywiania i stylu życia, a mianowicie Schudnę do Sylwestra bo do wakacji nie zdążyłam (klik) :)

Tytuł oczywiście trochę przekorny, ale ma na celu skłonić najpierw do wspólnej zabawy a w dłużej perspektywie dać efekty, na których wszystkim nam zależy - lepsze zdrowie i samopoczucie.

Zapraszam Was do działania, wspierania się, dzielenia wiedzą i doświadczeniami. Znajdziesz nas na Facebooku - prowadzimy grupę Metamorfoza z Wellness Life + (klik) oraz na Fanpage Wellness Lovers (klik). Dużo wiedzy, fajnych tipów, a przede wszystkim pozytywnych ludzi.

Daj znać, czy jesteś z nami :)


Polecam w szczególności koktajle.

Dlaczego warto pić koktajle Natural Balance?

Koktajl Natural Balance stworzono z myślą o odżywianiu osób oczekujących na przeszczep narządów, dlatego zawiera on wszystkie niezbędne dla organizmu makroskładniki. Koktajl jest bogatym źródłem białka o pełnym profilu aminokwasów. Zawiera węglowodany o niskim indeksie glikemicznym i dużo błonnika. Ten zbilansowany odżywczo, niskokaloryczny produkt z naturalnymi składnikami jest doskonały zarówno jako posiłek, jak i przekąska. 

Syci, dodaje energii oraz zapewnia organizmowi dawkę niezbędnych substancji odżywczych. Jedna porcja Koktajlu to ok. 65 kcal.

Ponieważ wszystkie odżywcze składniki koktajlu Natural Balance są naturalne i pozyskiwane w całości (tzn. nie są syntetyzowane ani hydrolizowane do aminokwasów), produkt ten może być spożywany przez dowolnie długi czas. Naukowcy, którzy opracowali recepturę koktajlu, piją go codziennie, mimo, że ich celem nie jest utrata zbędnych kilogramów. Warto wypić koktajl, jeśli jesteś głodny, zmęczony, masz trudności z koncentracją w pracy lub planujesz ćwiczenia fizyczne. 

Ze względu na to, że koktajl jest lekkostrawny, niskokaloryczny i jednocześnie zaspokaja głód, jest o wiele zdrowszy niż inne popularne przekąski. 

Niedługo więcej szczegółów :)


Wellnessowy koktajl o smaku wanilii + banan + siemię lniane - dosłownie 2 minuty :)
Podobne wpisy

Brak komentarzy: