“There are two types of pain you will go through in life, the pain of discipline and the pain of regret. Discipline weighs ounces while reg...

0 Komentarzy
“There are two types of pain you will go through in life, the pain of discipline and the pain of regret. Discipline weighs ounces while regret weighs tonnes.”
- Jim Rohn

Taa daaam!!! Na Facebooku już wspominałam, ale i tutaj wypadało by się pochwalić - oficjalnie ukończyłam 30 dniowe wyzwanie PLANK :)

Jestem z siebie mega dumna! Oprócz tego, że wzmocniłam mięśnie brzucha to przede wszystkim wzmocniłam nawyk samodyscypliny!

Oczywiście kryzys był i to niejeden, ale za każdym razem przypominałam sobie, że przecież publicznie się przyznałam do tego wyzwania i nie chce ani siebie ani nikogo oszukiwać, a więc albo je dokończę albo będę musiała powiedzieć, że się poddałam co chyba było by trudniejsze niż te 4:20 ;)

Może ktoś sobie pomyśleć, że phi co to tam jest 2-4 minuty, ale spróbuj najpierw zrobić te 2-4 minuty i wtedy pogadamy, ja po 4 minutach byłam umęczona jak po 30 minutowym biegu ;p także fajnie, cieszę się mega i od dzisiaj wprowadzam na stałe deskę ale już nie na takim hardcorze no i oczywiście zaczynam kolejne wyzwanie, z którym wkrótce się z Wami podzielę ;)

Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze robi takie lub inne wyzwanie, dajcie znać, będę kibicować!!! <3

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym ćwiczeniu, to zapraszam do poczytania postu: "dlaczego warto ćwiczyć plank" (klik).
Podobne wpisy

Brak komentarzy: