Uwielbiam książki z obszaru rozwoju osobistego, na temat energii, wibracji, praw działających we wszechświecie i siły przyciągania - jeśli ...

2 Komentarzy
Uwielbiam książki z obszaru rozwoju osobistego, na temat energii, wibracji, praw działających we wszechświecie i siły przyciągania - jeśli możesz mi coś polecić koniecznie daj proszę znać w komentarzu! 


Książka Pam Prout  trafiła w moje ręce już dobrych kilka lat temu, przeczytałam ją raz, zrobiłam wybrane ćwiczenia i odłożyłam do biblioteczki. 

Już wiele razy przekonałam się o tym, że niektóre książki nie zawsze są dla nas na teraz i muszą swoje odczekać i odleżeć na półce abyśmy mogli do nich kiedyś wrócić i na przykład powiedzieć: "kurczę dlaczego wcześniej tego nie doczytałam?!". 

Zdarza się też tak, że niektóre pozycje czytałam po kilka razy i za każdym razem miałam wrażenie, że odkrywam w niej coś na nowo i jestem absolutnie przekonana, że tej strony na pewno tam nie było - też tak masz? :)

"Energia do kwadratu" to książka, które wręcz zachęca do "eksperymentów" czyli wykonania wskazanych zadań, dzięki którym samemu jesteśmy w stanie się przekonać (lub nie) o istnieniu niewidzialnego pola energetycznego, które możemy wykorzystywać na wiele sposobów by móc kształtować nasze życie i naszą rzeczywistość. 

Jeśli interesuje Cię ta tematyka lub dopiero zaczynasz się tym interesować to myślę, że warto zwrócić uwagę na tę książkę i od niej zacząć - jest króciutka i szybko się ją czyta, do tego masz w niej gotowe zadania do wykonania :)

”(...)
W zasadzie w świecie nie ma niczego stałego. 
Energia to dość mglista rzecz. 
Nie można jej zobaczyć, podrapać ani zaprosić na kolacje. 
Ale możesz (i robisz to codziennie) wpływać na to, 
jak ona przez Ciebie przepływa, 
ponieważ stanowi cegiełkę budująca wszystko we wszechświecie. 

To jak się czujesz, co myślisz, w co wierzysz, co cenisz i jak żyjesz, wpływa na energię, która przez Ciebie przepływa. 
Wpływa na to jak wibrujesz. 
A to jak wibrujesz wpływa na to co przyciągasz ze stale poruszającego się pola energii w którym jesteś. 

Czerpiesz z tego pola i przyciągasz do swego świata wszystko to co wibruje na tej samej częstotliwości i z ta sama długością fali co Ty (...). 

Zawsze przyciągamy to co pasuje do nas pod względem wibracyjnym."Podobne wpisy

2 komentarze: