Kilka prostych zdań złożonych w jedną całość potrafi poruszyć i niesamowicie wzruszyć. Nie wiem, czy też tak macie, ale cytaty to ogromna c...

2 Komentarzy
Kilka prostych zdań złożonych w jedną całość potrafi poruszyć i niesamowicie wzruszyć. Nie wiem, czy też tak macie, ale cytaty to ogromna część mojego życia. Uwielbiam i bardzo się nimi inspiruje, każdego dnia, a ostatnio jakoś szczególnie jestem wrażliwa na połączenie piękna słów i obrazów. 

Zeszłomiesięczne wakacje, relaks, odpoczynek i niesamowite widoki chyba jeszcze bardziej mnie rozczuliły i uwrażliwiły na to aby doświadczać, być tu i teraz, a przede wszystkim doceniać. 

Każdemu życzę aby mógł się zatrzymać na chwilę i po prostu docenić piękno, w każdym wydaniu, które go otacza. Poniższy cytat towarzyszy mi już od dłuższego czasu, ale niektóre zdania dopiero w odpowiednim dla nas momencie do nas docierają i coś w nas poruszają. Mam nadzieję, że poprzez ten post trafi również do właściwej osoby :)


Umieć się cieszyć. Ze wszystkiego. Nie oczekiwać, że w przyszłości zdarzy się coś, co będzie prawdziwe. Możliwe bowiem, że prawdziwe przychodzi właśnie teraz, a w przyszłości nic piękniejszego już nie nadejdzie.. ~Mariusz Szczygieł
Podobne wpisy

2 komentarze: